8 oz Beef Sticks Original
$10.99 — or subscribe to save 5%
Step up your snacking game with IOWA SMOKEHOUSE’s premium 8 oz Beef Sticks, made with 100% USA Beef. Tear into the thick sticks of savory, top-quality beef and satisfy your carnivore cravings!
In stock
Nutrition Info
| Serving Size | 1 oz |
|---|---|
| Servings Per Container | 10 |
| Calories | 100 |
| Total Fat | 7g |
| Saturated Fat | 3.5g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 20mg |
| Sodium | 420mg |
| Total Carbs | 2g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 1g |
| Protein | 6g |
Additional Information
| Weight | 9.28 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.75 × 0.75 in |



