8 oz Beef Stick Stubbies Spicy
$8.99 — or subscribe to save 5%
Great protein snacks that are the perfect size to munch! These amazing snacks are great for little fingers to hold for afternoon healthy snacks.
In stock
Nutrition Info
| Serving Size | 1 oz |
|---|---|
| Servings Per Container | 8 |
| Calories | 100 |
| Total Fat | 7g |
| Saturated Fat | 3.5g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 35mg |
| Sodium | 490mg |
| Total Carbs | 2g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 0g |
| Protein | 8g |
Additional Information
| Weight | 8.64 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.5 × 0.5 in |



