4 oz Country Style Meat Sticks Bacon
$4.49 — or subscribe to save 5%
Absolutely delicious and high quality all pork meat sticks for the whole family to enjoy. Vacuum sealed with 4 stick per handy package.
In stock
Pork, Bacon (Pork, Water, Salt, Sugar, Monosodium Glutamate, Dextrose, Natural Spices, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite), Water, Salt, Contains Less Than 2% Sugar, Dextrose, Encapsulated Citric Acid, Sodium Erythorbate, Monosodium Glutamate, Natural Spices, Sodium Nitrite, In A Colored Beef Collagen Casing.
| Serving Size | 1 oz |
|---|---|
| Servings Per Container | 4 |
| Calories | 90 |
| Total Fat | 7g |
| Saturated Fat | 2.5g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 25mg |
| Sodium | 350mg |
| Total Carbs | 0g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 0g |
| Protein | 7g |



