16 oz Sausage Sticks Teriyaki
$17.99 — or subscribe to save 5%
A perfect blend of beef and pork, smokey and delicious, an ideal snack on the go.
In stock
Nutrition Info
| Serving Size | 1 oz |
|---|---|
| Servings Per Container | 16 |
| Calories | 130 |
| Total Fat | 11g |
| Saturated Fat | 4.5g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 30mg |
| Sodium | 500mg |
| Total Carbs | 2g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 1g |
| Protein | 6g |



