8 oz Butcher’s Blend Meat Sticks Original
$8.99 — or subscribe to save 5%
8oz Butcher’s Blend Meat Sticks are an Old West Style Smokey Stick. These delicious meat sticks are made of beef and pork. They come in a tightly sealed package to seal in all those flavorful spices. Butcher’s Blend Meat Sticks are great to put into your backpack for a quick snack on a long hike or in your child’s lunch box for an afternoon snack. Choose from Original and Spicy.
In stock
Nutrition Info
| Serving Size | 1 oz |
|---|---|
| Servings Per Container | 8 |
| Calories | 100 |
| Total Fat | 7g |
| Saturated Fat | 3g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 20mg |
| Sodium | 430mg |
| Total Carbs | 2g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | <1g |
| Protein | 7g |
Additional Information
| Weight | 8.64 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10.25 × 2.5 × 1.25 in |



