24 oz Hardwood Smoked Beef Sticks Original
$22.99 — or subscribe to save 5%
Our 24 oz bulk pack of delicious all beef hardwood smoked snack sticks. With a rich, smoky flavor they’re sure to be a hit with whoever you share them with. Crafted with premium cuts of beef and slow-smoked over hardwood for a mouthwatering taste in every bite. This protein snack is made with premium ingredients, is gluten free, with no MSG. This is sure to be love at first bite!
In stock
Nutrition Info
| Serving Size | 1 oz |
|---|---|
| Servings Per Container | 24 |
| Calories | 110 |
| Total Fat | 10g |
| Saturated Fat | 4g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 15mg |
| Sodium | 280mg |
| Total Carbs | 1g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 0g |
| Protein | 5g |



